امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

همه چیز از تابستان سال 94 شروع شد ... با شروع یک ایده ... تلفیقی از مهندسی و هنر ...  با توجه به نیاز های روز افزون به فناوری در آموزش و همچنین بومی سازی این تکنولوژی ما بر آن شدیم تا با کمک تیم طراحی گرافیک و تیم آموزشی ، قالب های کاملا فارسی و ایرانی برای تمامی زمینه های نیازمند تکنولوژی آموزشی مانند : سمینار ، پایان نامه ، همایش ، آموزش اساتید ، دانشجویان ، و حتی دانش آموزان که به تازگی به عرصه ی این نوع آموزش وارد شده اند ارائه کنیم . با توجه به اینکه رسانه های موجود در این زمینه از منابع خارجی تغدیه میشوند و هم وطنان عزیزمان هم از بهرمندی هنر و خلاقیت ایرانی در این زمینه کمبود حس میکنند ، این نیاز باعث شد تا ایده ای شکل بگیرد ایده ای که ابتدا در یک کلاس درس دانشگاهی ارائه شد توسط یک طراح گرافیک و سپس توسط گروهی قدمی بلندتر برداشته شد برای ایران اسلامی عزیزمان .

 

خدماتی که سایت پاور جی اف ایکس ارائه میدهد :

ساخت انواع قالب های پاورپوینت در زمینه های مختلف پزشکی مهندسی پایان نامه و ...

ساخت پاورپوینت های افزونه دار ( با امکانات همچون فونت و قالب مخصوص کلید های اختصاصی و ... )

بخش آموزشی سایت برای پاورپوینت - آموزشهای کاربردی اختصاصی سایت + آموزشهای کلی پاورپوینت

بخش کار بر روی انواع پروژه های پاورپوینتی به همراه مطالب اختصاصی ( سفارش پاورپوینت اختصاصی )

بخش قالب و زمینه های پمفلت و بروشور های آموزشی

همکاری با یک گروه کاملا پیشرفته برای پروژه های پایان نامه

 

پشتیبانی :

سیستم پشتیبانی سایت ما همیشه برای مخاطبان خود حاضر و آماده بوده و تمامی سعی خود را در راستای رضایت هم میهنان عزیزمان بکار میبندد. افرادی که از قالب های تجاری استفاده میکنند حداکثر تا 10 روز میتوانند قالب را دانلود کنند و قسمت پاسخگویی به مشکلات خرید ، تا انتهای سال از فاکتور های فروش نگهداری میکند و میتواند پاسخگوی تمامی مشکلات شما در زمینه نحوه خرید، دانلود ( ارسال مجدد لینک دانلود ) و ... باشد.

نکته : به هنگام خرید یک نسخه از فایل برای اطمینان کار برای شما ایمیل میشود . در تمامی صفحات خرید ، لینک گزارش مشکل در خرید برای پاسخگویی به مشکلات شما قرار داده شده پس حتما شمار فاکتور خود را نگه دارید یا حداقل ، نشانی آدرس ایمیل و تاریخ خرید  را برای ما مشخص کنید.

سیستم پاسخگویی در اسرع وقت و حد اکثر تا 24 به نظرات و گزارش مشکل خرید رسیدگی میکنند.

 

سایت پاور جی اف ایکس همیشه همراه شما مخاطبان گرامی خواهد بود موفق باشید .

 

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • اولین نظر را شما بدهید
Live chat (2)