درباره ما:

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

همه چیز از تابستان سال 94 شروع شد ... با شروع یک ایده ... تلفیقی از مهندسی و هنر ...  با توجه به نیاز های روز افزون به فناوری در آموزش و همچنین بومی سازی این تکنولوژی ما بر آن شدیم تا با کمک تیم طراحی گرافیک و تیم آموزشی ، قالب های کاملا فارسی و ایرانی برای تمامی زمینه های نیازمند تکنولوژی آموزشی مانند : سمینار ، پایان نامه ، همایش ، آموزش اساتید ، دانشجویان ، و حتی دانش آموزان که به تازگی به عرصه ی این نوع آموزش وارد شده اند ارائه کنیم . با توجه به اینکه رسانه های موجود در این زمینه از منابع خارجی تغدیه میشوند و هم وطنان عزیزمان هم از بهرمندی هنر و خلاقیت ایرانی در این زمینه کمبود حس میکنند ، این نیاز باعث شد تا ایده ای شکل بگیرد ایده ای که ابتدا در یک کلاس درس دانشگاهی ارائه شد توسط یک طراح گرافیک و سپس توسط گروهی قدمی بلندتر برداشته شد برای ایران اسلامی عزیزمان .

 

خدماتی که سایت پاور جی اف ایکس ارائه میدهد :

ساخت انواع قالب های پاورپوینت در زمینه های مختلف پزشکی مهندسی پایان نامه و ...

ساخت پاورپوینت های افزونه دار ( با امکانات همچون فونت و قالب مخصوص کلید های اختصاصی و ... )

بخش آموزشی سایت برای پاورپوینت - آموزشهای کاربردی اختصاصی سایت + آموزشهای کلی پاورپوینت

بخش کار بر روی انواع پروژه های پاورپوینتی به همراه مطالب اختصاصی ( سفارش پاورپوینت اختصاصی )

بخش قالب و زمینه های پمفلت و بروشور های آموزشی

همکاری با یک گروه کاملا پیشرفته برای پروژه های پایان نامه

 

پشتیبانی :

سیستم پشتیبانی سایت ما همیشه برای مخاطبان خود حاضر و آماده بوده و تمامی سعی خود را در راستای رضایت هم میهنان عزیزمان بکار میبندد. افرادی که از قالب های تجاری استفاده میکنند حداکثر تا 10 روز میتوانند قالب را دانلود کنند و قسمت پاسخگویی به مشکلات خرید ، تا انتهای سال از فاکتور های فروش نگهداری میکند و میتواند پاسخگوی تمامی مشکلات شما در زمینه نحوه خرید، دانلود ( ارسال مجدد لینک دانلود ) و ... باشد.

سیستم پاسخگویی در اسرع وقت و حد اکثر تا 24 به نظرات و گزارش مشکل خرید رسیدگی میکنند.

 

سایت پاور جی اف ایکس همیشه همراه شما مخاطبان گرامی خواهد بود موفق باشید .

 

افراد آنلاین

ما 356745 مهمان و 2404 عضو آنلاین داریم

نماد اعتماد الکترونیکی

سایت پاور جی اف ایکس در زمینه طراحی قالب پاورپوینت موفق به کسب نماد اعتماد الکترونیکی 2 ستاره از وزارت صنعت و معدن شد.[بیشتر بدانید]

logo-samandehi

 

  

بخش پشتیبانی سایت

تلگرام powergfx@

support [@] powergfx.ir

سایت پاور جی اف ایکس طراحی انواع قالب و تم های حرفه ای برای پاورپوینت ، دارای بانک جامع پاورپوینت با دسته بندی موضوعی به صورت اشتراکی از نقاط مختلف ایران.