دانلود نرم افزار های پاورپوینت

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

دانلود نرم افزار های مربوط به پاورپوینت آفیس 2010 - 2013 - 2016 - 2019 -2021 Microsoft Office PowerPoint

نرم افزار پاورپوینت که امرزه در دانشگاه ها و حتی مدارس برای تدریس و کنفرانس ها کاربرد زیادی دارد ، شما می توانید نرا افزار اصلی پاورپوینت که از زیر شاخه های نرم افزار آفیس میباشد را از این صفحه دانلود کنید ، برای آموزش هم به بخش آموزش سایت ما مراجعه کنید همچنین برای زیبا تر شدن مطلب و پاورپوینت خود میتوانید از قالب های حرفه ای سایت که برای موضوعات مختلف طبقه بندی شده اند را استفاده کنید.

 

 

دانلود نرم افزار رایگان پاورپوینت

دانلود آفیس 2021

دانلود Microsoft Office LTSC 2021 Professional Plus Build 16.0.14332.20324 (Updated June 2022) x86/x64 - آفیس ۲۰۲۱

دانلود Microsoft Office LTSC 2021 Professional Plus Build 16.0.14332.20324 (Updated June 2022) x86/x

Microsoft Office قدرتمندترین مجموعه نرم افزاری اداری بوده که برای انجام امور مختلف اداری نظیر تایپ کاربرد دارد، مایکروسافت آفیس از مجموعه نرم افزارهای یکپارچه و متصل به هم تشکیل شده که هر کدام کاربرد گسترده‌ای دارند. امروزه به همراه داشتن این مجموعه جزو ملزومات نرم افزاری محسوب شده و بیش از 1 میلیارد کاربر در جهان همه روزه از این مجموعه استفاده می‌کنند.

Microsoft Office 2021 به طور رسمی در تاریخ ۱۳ مهر ۱۴۰۰ عرضه شد. این نسخه هم همانند نسخه پیشین خود یعنی Office 2019 یک نسخه آفلاین و یکباره از مجموعه Microsoft 365 است و مخاطب هدف آن سازمان‌ها و شرکت‌هایی است که نیاز به یک نسخه پایدار و قابل اعتماد در دراز مدت دارند، به همین دلیل بعضاً از آن به عنوان Office LTSC 2021 یاد می‌شود. این مجموعه پر طرفدار فقط بر روی Windows 10 version 1809 و بالاتر، Windows 11 و Windows Server 2019 یا جدیدتر نصب می‌شود.
محتویات مجموعه مایکروسافت آفیس ۲۰۲۱:
- ورد ۲۰۲۱
- پاورپوینت ۲۰۲۱
- اکسس ۲۰۲۱
- اکسل ۲۰۲۱
- اوت لوک ۲۰۲۱
- پابلیشر ۲۰۲۱
- پروجکت ۲۰۲۱
- ویزیو ۲۰۲۱
- وان نوت ۲۰۲۱
- اسکایپ بیزینس
- وان درایو دسکتاپ
- مایکرسافت تیمز
قابلیت‌های جدید مجموعه Microsoft Office 2021:
- اضافه شدن توابع جدید XLOOKUP و XMATCH در اکسل
- معرفی توابع Dynamic مانند FILTER و SORT و UNIQUE و غیره در اکسل
- امکان نام‌گذاری حاصل محاسبات انجام شده در اکسل با تابع LET
- امکانات جدید و بهبود یافته در ضبط Slideshow در پاورپوینت
- امکانات جدید در حوزه کار با قلم‌های نوری در پاورپوینت
- مرتب‌سازی المان‌های نمایش در پاورپوینت برای صفحه‌خوان‌ها
- قابلیت‌های جدید ترجمه در لحظه و قلم نوری در اوت لوک
- امکان جستجو در لحظه بین ایمیل‌ها در اوت لوک
- امکان جدید Dark Mode برای کاهش فشار چشم در ورد
- قابلیت جدید Line Focus در ورد جهت افزایش تمرکز در یک خط
- انبوهی از عکس‌ها، آیکون‌ها و تصاویر جدید قابل استفاده در تمامی نرم افزارها
- معرفی Microsoft Search جهت جستجو یکباره در تمامی نرم افزارها
- بهبود Accessibility با بررسی مداوم هنگام ساخت سند جدید
- بهبود چشم‌گیر سرعت محاسبات توابع محاسباتی مانند SUMIF و COUNTIF
- بهبود زبانه Draw جهت رسم آسان انواع شکل‌ها در نرم افزارهای مختلف
- امکان AutoSave و ذخیره در لحظه فایل‌ها در صورت استفاده از OneDrive
- پشتیبانی کامل از فرمت ODF نسخه 1.3
- امکان Refresh ،Relink و حذف جدول‌های لینک شده در اکسس
- اضافه شدن ثبت فرمت تاریخ و زمان Extended در اکسس مشابه زبان SQL
- امکان نمایش یا جابجایی زبانه‌ها در آبجکت‌های اکسس
- اضافه شدن شابلون‌های Azure و AWS در ویزیو
- اضافه شدن تعداد زیادی Shape های جدید در ویزیو
- اضافه شدن محتوای مخصوص برای طراحی فاصله اجتماعی در ویزیو
- اضافه شدن خطوط جدید Sketch در ورد، اکسل و پاورپوینت
- امکان ورود کد Hex رنگ‌ها در کلیه نرم افزارها
نسخه جدید مایکروسافت آفیس در کنار تمام ویژگی‌های جدید، از نظر Performance بهبودهای زیادی داشته است که حتی در اولین تجربه کار با آن، به سرعت حس می‌شود. سرعت بالای باز و بسته شدن فایل‌ها و ذخیره‌سازی فایل‌های حجیم از جمله نمونه‌های این بهبود هستند.
ارتباط بین نرم افزارهای مختلف مجموعه بسیار پیشرفت داشته است و شما به راحتی می‌توانید اسناد هر نرم افزار را در سایر نرم افزارها Import یا از Data آن استفاده کنید. برای مثال می‌توانید در هنگام ارائه با نرم افزار پاورپوینت، به راحتی اسناد اکسل را باز و بسته کنید و یا Shape های ورد را در سایر نرم افزارها وارد کنید.
این نسخه در مقایسه با نسخه قبلی خود، از نظر ظاهری تغییر بسیار محسوسی نداشته و بیشتر در جهت بهبود تجربه کاربری یا UX پیشرفت داشته است. اگرچه تغییرات ظاهری مشخصی هم در برخی قسمت‌ها انجام شده که بیش از پیش این مجموعه را محبوب‌تر کرده است.
این نسخه از مجموعه آفیس، اولین نسخه از این خانواده است که دارای پشتیبانی تمدید شده یا Extended Support نبوده و فقط 5 سال مورد پشتیبانی مایکروسافت قرار دارد؛ ظاهراً مایکروسافت قصد دارد سیکل آپدیت‌های آفیس را تا حد زیادی با سیستم آپدیت ویندوز یکپارچه کند و همین موضوع بحث پشتیبانی بلند مدت را تحت تأثیر قرار می‌دهد.
لینک دانـــــــــلود از سایت پی سی دانلود

دانلود آفیس 2019

دانلود Microsoft Office 2019 Professional Plus v1812 x86/x64 - مجموعه مایکروسافت آفیس ۲۰۱۹

آفیس 2019
Microsoft Office قدرتمندترین مجموعه نرم افزاری اداری بوده که برای انجام امور مختلف اداری نظیر تایپ کاربرد دارد، مایکروسافت آفیس از مجموعه نرم افزارهای یکپارچه و متصل به هم تشکیل شده که هر کدام کاربرد گسترده‌ای دارند. امروزه به همراه داشتن این مجموعه جزو ملزومات نرم افزاری محسوب شده و بیش از 1 میلیارد کاربر در جهان همه روزه از این مجموعه استفاده می‌کنند. Microsoft Office 2019 آخرین نسخه این مجموعه در تاریخ ۲ مهر ۱۳۹۷ عرضه شد. در نسخه جدید بسیاری از قابلیت‌های Office 365 وجود دارند. نسخه جدید این مجموعه، سیستم نصب و به روز رسانی کاملاً منحصر به فرد و محدود دارد که با نام Click-to-Run شناخته می‌شود. به طور دقیق‌تر، تمامی نرم افزارها با تکنولوژی شبیه‌ساز نرم افزاری Microsoft App-V اجرا می‌شوند. نسخه جدید این مجموعه پر طرفدار بر روی Windows 10 و Windows Server 2019 نصب می‌شود. قابلیت‌های کلیدی مجموعه Microsoft Office 2019:
- بهبود قابلیت‌های رایانش با قلم یا Inking
- بهینه‌شده برای لپ‌تاپ‌های نسل جدید
- افزودن بسیاری از قابلیت‌های Office 365
- پیاده‌سازی توسط شبیه‌ساز Microsoft App-V
- افزوده شدن Morph و Zoom به PowerPoint و Excel
- قابلیت پردازش تصاویر وکتور SVG
- قابلیت خروجی ویدئو 4K در Excel
- فرمول‌ها و چارت‌های جدید در Excel
- افزوده شده Focus Mode به Word در نسخه جدید مجموعه آفیس، قابلیت‌های پردازش با قلم (Inking) تا حد بسیاری بهبود یافته‌اند و کاملاً مناسب لپ‌تاپ‌های نسل جدید که همراه خود فلم دارند طراحی شده است. انیمیشن‌ها و جلوه‌های گرافیکی جدیدی مانند Morph و Zoom به PowerPoint و چارت‌ها و فرمول‌های جدید به Excel اضافه شده است. در این مجموعه جدید، دیگر نرم افزار OneNote حضور ندارد چرا که این نرم افزار به صورت Bundle همراه با Windows 10 عرضه می‌شود. البته امکان نصب OneNote 2016 به عنوان آخرین راه حل مایکروسافت وجود دارد. از دیگر قابلیت‌های جدید این مجموعه می‌توان به افزوده شدن Focus Mode به Word، امکان ورودی نقشه‌های دوبعدی در Excel، پشتیبانی از فرمت SVG و خروجی تصویری 4K اشاره نمود. این مجموعه طبق اعلام مایکروسافت 5 سال پشتیبانی اصلی و 2 سال پشتیبانی تمدید شده دارد.
 
نکته خیلی مهم : آفیس 2019 فقط و فقط بر روی ویندوز 10 و ویندوز سرور 2019 قابل نصب میباشد. لینک دانـــــــــلود از سایت پی سی دانلود

 

 

دانلود آفیس 2016

دانلود Microsoft Office 2016 Professional Plus Integrated March 2016 x86/x64 - مجموعه مایکروسافت آفیس 2016 به همراه جدیدترین آپدیت‌ها

دانلود Microsoft Office 2016 Professional Plus Integrated March 2016 x86/x64 - مجموعه مایکروسافت آفیس 2016 به همراه جدیدترین آپدیت‌ها

Microsoft Office قدرتمندترین مجموعه نرم افزاری اداری بوده که برای انجام امور مختلف اداری نظیر تایپ کاربرد دارد، مایکروسافت آفیس از مجموعه نرم افزارهای یکپارچه و متصل به هم تشکیل شده که هر کدام کاربرد گسترده‌ای دارند. امروزه به همراه داشتن این مجموعه جزو ملزومات نرم افزاری محسوب شده و بیش از 1 میلیارد کاربر در جهان همه روزه از این مجموعه استفاده می‌کنند. نسخه جدید Microsoft Office 2016 این مجموعه به تازگی عرضه شده و قابلیت‌های بسیاری به آن اضافه گردیده است؛ تغییرات گسترده‌ای در این نسخه انجام گرفته که از جمله آن‌ها می‌توان به پشتیبانی از شبکه ابری مایکروسافت آفیس آنلاین، ابزار جستجو جدید دستورات مختلف و سیستم چند نویسندگی مایکروسافت آفیس آنلاین اشاره نمود.

قابلیت‌های کلیدی مجموعه Microsoft Office 2016:
- یکپارچه سازی سیستم ابری Microsoft Online و دسترسی آنلاین به تمام اسناد
- ابزار جستجو دستورات مختلف در نرم افزارها
- پشتیبانی از سیستم چند نویسندگی Microsoft Online جهت ویرایش یک سند توسط دو نفر به طور همزمان
- قابلیت دریافت اطلاعات مختلف درباره موضوع مطلب مورد نگارش
- اضافه شدن چارت‌ها، نمودارها و جداول جدید به Excel
- پشتیبان گیری خودکار و پیوسته اسناد مختلف در نرم افزارها و ذخیره آنلاین آن‌ها
- قابلیت Data Loss Prevention و جلوگیری از حذف ناگهانی اطلاعات در شرایط غیر عادی از دیگر ویژگی‌های جدید مایکروسافت آفیس 2016 می‌توان به قابلیت Insights اشاره کرد که به کاربر این امکان را می‌دهد تا در مورد موضوع نگارش خود در نرم افزارهای مختلف، اطلاعات مختلفی از اینترنت به دست آورده و وارد مطلب خود کند؛ همچنین چارت‌ها و نمودارهای جدیدی به نرم افزار Excel اضافه شده و قابلیت‌های رسم نموداری آن بهبود یافته است. مهم‌ترین قابلیت مایکروسافت آفیس 2016 که Data Loss Prevention نام دارد، با تهیه مداوم نسخه‌های پشتیبان از اسناد مختلف باعث می‌شود تا در هر شرایطی مطالب از قبل نوشته شده و پروژه‌های در حال انجام به طور ناگهانی از دست نروند، حتی در شرایطی که جریان برق قطع شود و یا سیستم دچار اختلال جدی گردد. از نظر ظاهری مایکروسافت آفیس 2016 تغییر زیادی نکرده و تا حد بسیاری محیط آن شبیه به نسخه 2013 است، طراحی صاف پنجره‌ها و رنگ‌های مات همچنان حفظ شده‌اند و بیشتر بر روی راحتی کاربر و کار با نرم افزار تمرکز شده است.

لینک دانـــــــــلود از سایت پی سی دانلود

 

 

دانلود آفیس 2013

دانلود Microsoft Office Professional Plus 2013 SP1 x86/x64 Integrated March 2015 - مجموعه مایکروسافت آفیس 2013 به همراه جدیدترین آپدیت‌ها

Microsoft Office 2013 یکی از معروفترین و قوی‌ترین مجموعه نرم افزارهای کاربردی برای مدیریت کارهای اداری نظیر تایپ و غیره می‌باشد.
امکانات اجتماعی جدیدتر و نیز یکپارچگی با Skype نیز از ویژگی‌های جدید آخرین این نسخه از مایکروسافت آفیس است. که در خوش بینانه‌ترین حالت باید بگوییم آفیس جدید ارتقا یافته است اما در مجموع تمام این ویژگی‌ها در حال حاضر هم از طریق سایر سرویس‌ها و نرم افزار روی کامپیوترهای شخصی وجود دارد. OneNote و Lync هم ویژگی‌های جدیدی از جمله امکان یادداشت‌برداری و ارتباطات تصویری آنلاین را به کابران مجموعه جدید آفیس ارائه می‌دهند. پشتیبانی از قلم‌های تبلتی فرصت‌هایی از قبیل نشانه‌گذاری گاه به گاه اسناد و نیز یادداشت برداری با قلم را پیش روی کاربران قرار خواهد داد.

نسخه جدید آفیس مایکروسافت به طور خاص برای استفاده در تبلت‌ها و اسمارت فون‌ها بهینه‌سازی شده است. طرح بندی آن بسیار ساده شده و آیکون‌های اضافه شده به آن از لحاظ لمسی بسیار سازگارتر و کارآمد ترند. از آنجایی که Ribbon هنوز در نرم افزارهای آفیس باقی مانده است شما می‌تواند برای داشتن یک دید واضح‌تر تمام درهم‌ریختگی‌های برنامه را از بین ببرید. به جز این موارد، بیشتر تمرکز مایکروسافت روی بهبود استفاده رسانه‌ای و نیز کاهش مصرف منابع بوده است. حالت خواندن اسناد در تبلت‌ها نیز بسیار بهینه شده است درست مثل خواندن کتاب و از طریق صفحات آسانسوری و می‌توان از طریق اسناد ویدئوها را تماشا کرد. همچنین می‌توان تصاویر گرفته شده از طریق دوربین تبلت را به اندازه ابعاد اسناد تغییر داد و نیز با استفاده از حرکات انگشت طرح‌بندی آن را هم می‌ توان تغییر داد. یک دکمه هوشمند هم در این نسخه تعبیه شده که با انگشت کنترل می‌شود و می‌تواند خیلی سریع نوع، سایز و رنگ قلم را تغییر دهد. Windows Phone، آفیس را از طریق SkyDrive پشتیبانی و کاملا به صورت یک دست تغییرات ثبت شده به روز خواهد کرد.
درمورد Skype نیز بایستی گفت که Microsoft Lync از این برنامه به منظور ارتباطات تصویری چند نفره پشتیبانی خواهد کرد. که بیشترین تاثیر را روی ملاقات‌های اداری خواهد گذاشت. ارائه دادن از طریق یک صفحه نمایش 80 اینچی می‌تواند یک گردهمایی تعاملی عظیم را برای هیئت مدیره و همکاران اداری فراهم کند. قابلیت‌های کلیدی نرم افزار Microsoft Office Professional Plus 2013:
- کارآمدتر شدن آفیس جدید به لحاظ بصری و لمسی.
- سازگاری با قلم های تبلت های مبتنی بر ویندوز 8.
- امکانات اجتماعی جدید تر و نیز یکپارچگی با Skype.
- بهینه‌سازی شدن برای استفاده در تبلت‌ها و اسمارت فون‌ها به طور خاص.
- تمرکز مایکروسافت روی بهبود استفاده رسانه‌ای و نیز کاهش مصرف منابع.
- پشتیبانی Microsoft Lync از Skype به منظور ارتباطات تصویری چند نفره.

لینک دانـــــــــلود از سایت پی سی دانلود

 

دانلود آفیس 2010

دانلود Microsoft Office Professional Plus 2010 SP2 x86/x64 Integrated March 2015 - مجموعه مایکروسافت آفیس 2010 به همراه جدیدترین آپدیت‌ها

 

Microsoft Office 2010 یکی از معروفترین و قوی‌ترین مجموعه نرم افزارهای کاربردی برای مدیریت کارهای اداری نظیر تایپ و غیره می‌باشد.
یکی از مهمترین امکانات این نسخه در مقایسه با ویرایش‌های پیشین این مجموعه امکان استفاده از نسخه تحت وب آن می‌باشد. این نسخه از مجموعه آفیس بر روی ویندوز XP با سرویس پک 3، ویندوز ویستا و ویندوز 7 قابل اجرا و نصب می‌باشد. از ویژگی‌های اصلی این نسخه از راهکار اداری مایکروسافت می‌توان به ارتقای کیفیت رابط کاربری و افزودن جلوه‌های بصری گرافیکی نام برد؛ همچنین دیگر خبری از آشفتگی و سردرگمی که هنگام کار با آفیس 2007 وجود داشت نیست. سرعت کار با نرم افزار افزایش یافته و یافتن پرونده‌ها بسیار آسان‌تر شده است.

 

معرفی مختصر نرم افزارهای داخل مجموعه Microsoft Office Professional Plus 2010:

- Word 2010: قدرتمندترین نرم افزار پردازشگر متون و صفحات.
- Access 2010: تهیه‌ی بانک‌های اطلاعاتی و تهیه گزارشات حرفه‌ای و به اشتراک گذاری آن‌ها.
- Outlook 2010: پشرفته‌ترین نرم افزار مدیریت پست الکترونیکی.
- PowerPoint 2010: ساخت پروژه‌ها و اسلایدهای زیبا و گرافیکی.
- Excel 2010: مدیریت و ساخت آسان و پیشرفته صفحه گسترده و جداول اطلاعاتی.
- InfoPath 2010: جمع آوری و مدیریت اطلاعات و داده‌ها و افزایش و ترقی تجارت شما با انجام الکترونیکی و دقیق فعالیت هایتان.
- OneNote 2010: یادداشت کننده فوق العاده آسان که به شما امکان جمع آوری تمامی اطلاعات مهم را در محیطی امن می‌دهد تا هر زمان که بخواهید بتوانید آن‌ها را مدیریت کنید.
- Publisher 2010: بهبود راهکارها و افزایش قابلیت‌های تجاری و اقتصادی پروژه‌ها.

 

لینک دانـــــــــلود از سایت پی سی دانلود

 

دانلود آفیس اندروید

نرم افزار پاورپوینت برای اندروید مشاهده فایل ppt و pptx

 دانلود OfficeSuite 8 Premium - نرم افزار موبایل آفیس

 این برنامه تمامی امکانات یک برنامه آفیس قدرتمند را به اندروید می آورد. با استفاده از این برنامه می توانید تمامی امکانات آفیس را برروی گوشی و یا تبلت خود بیاورید، مانند چاپ، مشاهده، ویرایش اسناد آفیس و همچنین مشاهده فایل هایی با فرمت PDF. از ویژگی های این برنامه می توان به پشتیبانی کامل از تمامی برنامه های آفیس(۲۰۱۲، ۲۰۱۰، ۲۰۰۷)، پشتیبانی از زوم دو انگشتی برای بزرگنمایی متن، پشتیبانی از ۵۶زبان دنیا از جمله زبان فارسی و محیطی زیبا و کاربرپسند اشاره کرد.

لینک دانـــــــــلود از سایت پی سی دانلود

 

دقت کنید که سایت ما برای قالب پاورپوینت تم و پس زمینه اختصاصی شده و این مطلب برای راحتی دسترس کاربران از سایت پی سی دانلود لینک شده و مالک حقیقی این مطلب سایت پی سی دانلود میباشد.

logo-samandehi

 

  

بخش پشتیبانی سایت

تلگرام powergfx@

support [@] powergfx.ir

سایت پاور جی اف ایکس طراحی انواع قالب و تم های حرفه ای برای پاورپوینت ، دارای بانک جامع پاورپوینت با دسته بندی موضوعی به صورت اشتراکی از نقاط مختلف ایران.

Copyright © 2019 پاورپوینت | PowerGFX. All Rights Reserved. Peyman mohammadi , P.M.A designer , Power point Template

سبد خرید

سبد خرید شما

سبد خرید خالي مي باشد